Hakkımızda

About Us

Ücretsiz
Bilgi İstek Formu
doldurmak için

Buraya Tıkla Click Here

Hakkımızda

About Us

DinamoEdu Hakkında

About DinamoEdu

DinamoEdu, Kanada, ABD, İngiltere, Avustralya ve Yeni Zelanda eğitim kurumları ile öğrenciler arasında dil öğrenme programları, lise eğitimi, kolej eğitimi ve üniversite programlarında köprü kuran, Kanada ve Türkiye’de ofisleri bulunan, uzman ve yetkin yurtdışı eğitim danışmanlık şirketidir. Hem öğrencilerin hem de öğrenci ailelerinin isteklerine ve ihtiyaçlarına uygun kararı verebilmeleri için fark yaratacak hizmetler sunmaktadır. İstanbul Bağdat Caddesindeki merkez ofisinin yanı sıra Kanada Toronto’da da şubesinin bulunmasının avantajlarına sahip olan firma, özellikle Kanada’da eğitim alanında uzmanlığa sahiptir. DinamoEdu Kanada Eğitim Acenteleri Sertifikasyonu (CCEA) sahibidir ve çalışmalarını bu sertifikasyonun gerektirmiş olduğu etik prensiplere bağlı kalarak yürütme taahhüdünü benimsemiştir.

DinamoEdu geniş eğitim yelpazesi ile yüzlerce farklı eğitim kurumunda binlerce farklı programa doğrudan erişim noktanızdır.

DinamoEdu’da;

 • Önceliklerimizin başında öğrencilerimizin tatmini ve mutluluğu gelir. Öğrencinin kariyer yapmak istediği alanda en doğru programı, kendisi için en uygun olan ülkede ve bütçesine hitap edecek şekilde seçim yapmasını sağlamayı hedefleriz.

 • Yönlendirdiğimiz okulların Türkiye temsilcisi olduğumuz için öğrencilerimizden standart okul ücretleri hariç hiç bir ekstra bedel talep edilmez. Okul ücretleri doğrudan öğrencinin okullar ile temas etmesi halinde oluşacak maliyet ile tamamen aynıdır. Çeşitli dönemlerde, DinamoEdu’ya sağlanan özel promosyonlar sebebiyle eğitim ücretleri öğrencinin okul ile doğrudan temas etmesine göre daha uygun bile olabilir.

 • Öğrencilerimizin vize alması için ücretsiz destek sağlarız. Öğrenci tarafından ekstra vize danışmanlık ücreti ödenmesi ile formların eksik veya yanlış doldurulması ihtimali bu yolla engellenmiş olur. Vize sürecinde tercüme ihtiyacı hariç ekstra bir maliyet de doğmamış olur.

 • Geçmiş öğrenci deneyimleri düzenli olarak takip ve analiz edilir. Bir sonraki yerleştirmelerin bu deneyimler ışığında daha etkin olmasını hedefleriz.

 • Öğrencilerimizin sadece okul yerleştirmeleri ile ilgili değil seyahat öncesi hazırlık yapma, okul süresince konaklama ve sağlık gibi tüm ihtiyaçlarını içine alan tam kapsamlı hizmet sunarız.

 

Dinamo Hakkında

Dinamo Eğitim ve Danışmanlık 2006 yılında faaliyete geçmiş ve kurulduğundan bu yana Türkiye’nin ilk 500 içinde yer alan şirketlerinin % 70’inden fazlasına danışmanlık ve eğitim hizmetleri sağlamış faaliyet alanlarında lider şirketimizdir. Verdiği eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra Dinamo, Türkiye temsilcisi olduğu Universum Global ile birlikte, Türkiye’nin önde gelen 40 üniversitesinde 50.000’e yakın öğrenci ve yeni mezunla her yıl sonuçları Harvard Business Review tarafından yayınlanan “Y Kuşağına Göre Türkiye’nin İdeal İşverenleri’’ çalışmasını da gerçekleştirmektedir. Dinamo’nun 10 yılı aşan geçmişinde öncülük etmiş olduğu jenerasyon araştırmaları ve çalışmalarının uluslararası eğitim danışmanlık faaliyetlerimizin kalitesine önemli katkıları olmaktadır. 2016 yılında Dinamo Training and Consulting Inc. şirketinin kurulması ile faaliyetler Kanada’ya da taşınmıştır. DinamoEdu, Dinamo Şirketler Grubu bünyesinde uluslararası danışmanlık hizmeti veren markamızdır.

Daha detaylı bilgi için www.dinamo.co

 

DinamoEdu is a prominent Study Abroad consulting company with offices in Canada and Turkey offering specialized services to build bridges between students and educational institutions in Canada, US, Great Britain, Australia, and New Zealand in the following areas:

 • Language learning programs (English and French)

 • High school education (Public, Private and Boarding Schools)

 • College education

 • University programs

Dinamo is your direct access point for thousands of different programs within hundreds of educational institutions thanks to its broad range of educational offerings. At DinamoEdu,

 • Our priorities include guaranteeing student satisfaction and happiness. We aspire to ensure that students choose the most appropriate programs for their desired careers in the most appropriate countries and budget-friendly way.

 • We do not charge our students any additional costs except standard school fees because we serve as the agent of these international schools in Turkey. Therefore, tuitions are the same as those incurred by students when they contact schools directly. Occasionally, fees may be even more affordable than the other case due to seasonal promotions enjoyed by DinamoEdu.

 • We offer free assistance to our students in visa processes. This way, we prevent them from paying extra visa consultancy fees as well as submitting incomplete or wrongly filled forms. The visa process does not lead to any additional costs other than translation.

 • We monitor and analyze past student experience regularly. We aim for more effective placements in the light of such experience.

 • We offer our students a full range of services that cover not only school placements but also all other requirements including travel preparation, accommodation, and health services throughout education.

About Dinamo

Dinamo Training and Consulting, founded in 2006, has been a leading company in offering consultancy and training services to more than 70 percent of the top 500 companies in Turkey. In addition to its training and consultancy services, Dinamo is also the affiliate of Unşversum Global, undertaking the most extensive millenials research of Turkey "Turkey’s Ideal Employers according to Generation Y" annually with almost 50,000 students and recent graduates from 40 prominent Turkish universities. The report findings are published at Harvard Business Review Turkey each year. Guiding generation-specific research efforts in its history of over ten years contributes significantly to the quality of Dinamo’s international education consulting services. In 2016, we moved our operations to Canada by establishing Dinamo Training and Consulting Inc. DinamoEdu is our international consultancy services brand within Dinamo Group of Companies.

For further information, please visit www.dinamo.co.

 

HaberlerNews